Styl jest sprawą bardzo osobistą. Nie obowiązują nas konkretne zasady, nie ogranicza nas sezon, ani stwierdzenie modne/niemodne. Styl to sprawa indywidualna – gdyż jego źródło jest w NAS. Wizerunek, jaki prezentujesz otoczeniu jest istotny, gdyż nierozerwalnie wiąże się z tym, jak sama siebie widzisz.

Ubierając się, wyrażasz jakąś cząstkę siebie i swojej tożsamości. Twój wygląd prezentuje światu, kim jesteś, ale najpierw Ty sama musisz wiedzieć, co chcesz pokazać. Musisz się poznać. Styl to nie tylko wygląd zewnętrzny. To kim jesteś przede wszystkim obrazuje Twoje zachowanie, charakter i niewymuszona pewność siebie. To wszystko składa się na Twój wizerunek, w którym najważniejsza jest szczerość. Styl ofiarowuje Ci wiele możliwości. Otwiera przed Tobą drzwi i pozwala podkreślić wybrany aspekt siebie w wyjątkowy i niemożliwy do podrobienie sposób.

„Aby być niezastąpionym, zawsze trzeba być odmiennym” Coco Chanel

Odmienność nie musi oznaczać ekstrawagancji. Chodzi tu bardziej o asertywność w wyrażaniu siebie i to w każdym tego słowa znaczeniu. Pamiętaj kim jesteś i kim chcesz być – nie pozwól nikomu tego zmienić. Odmienność – to  również odwaga pokazania siebie poprzez zachowanie, indywidualizm i styl. Każdy z nas jest inny – przez co każdy jest niezastąpiony. Pamiętaj o tym! Bądź najlepszą wersją siebie.

1012_FL-french-designer-coco-chanel_2000x1125-1940x1091

Jackie-Kennedy-1

Audrey Hepburn actress born Belgium. Ref:B21_084164_051 Date:08.07.1966 COMPULSORY CREDIT: Uppa.co.uk

Nas inspiruje wiele kobiet. Niesamowite osobowości oraz piękno zewnętrzne. Ty też bądź inspiracją dla innych.

K.