Nie musisz co sezon wymieniać swojej szafy, by zawsze być w zgodzie z obowiązującymi trendami. Zainwestuj w dobrej jakości ubrania i dodatki, a potem już tylko wzbogacaj garderobę o modne w danym sezonie dodatki i pojedyncze ubrania. 

Moda zatacza koło co 20 lat, powraca oraz ewoluuje. Co sezon możemy dodawać do swojej garderoby nowe rzeczy, ale większość z nich wraca do nas z przeszłości, w innej nowoczesnej odsłonie. Warto zatem inwestować w dobrej jakości rzeczy. Powinno się zwracać uwagę na metkę i nie mam tutaj na myśli marki tylko skład materiału. Naprawdę czuć różnicę w bluzce z bawełny czy jedwabiu niż takiej wykonanej z poliestru. Oczywiście cena też jest odpowiednio wyższa, ale takich rzeczy można szukać na wyprzedażach, w sklepach vintage czy lumpeksach.

Moim zdaniem idealna lista Must have nie istnieje. Tak jak nie istnieje konkretna lista rzeczy modnych i niemodnych. Takie szufladkowanie nie jest dobre, bo pozbawia całą zabawę modą tego co najważniejsze… To indywidualizm. Przecież to jak się ubieramy ma być po prostu NASZE.

Poniżej kilka moich inspiracji:

Popielaty płaszcz i ponadczasowy zegarek.

Hudson-Jeans-Shienside-top-101

Spódnica w kratę.

amuse_fashionblog_Plaid_trend_05

Plecak.

louis-vuitton-palm-springs-backpack-mini-monogram-canvas-fashion-shows-M41562_PM2_Front-view1

Baletki.

must-have-springs-2016-640x427

Bluzka odsłaniająca ramiona.

60b59f8089c634f442c51875990c6a58