Jeżeli masz w szafie przynajmniej kilka rzeczy, których nie miałaś na sobie od wielu miesięcy, to znaczy, że powinnaś się wybrać na SWAP party. Zamiast kupować kolejne ubrania, możesz wymienić te, które zalegają w Twojej garderobie i których już na pewno na siebie nie założysz. Przy okazji poznasz nowych ludzi i miło spędzisz czas. Rozrywka, w sam raz dla kobiet szukających modowych perełek.

GNIHistoria SWAP party sięga jeszcze w ubiegłego wieku, a zaczęła się w Stanach Zjednoczonych, potem moda przywędrowała do Europy. W Polsce wymiany stają się coraz bardziej popularne, każda z nas ma przecież w swojej szafie ubrania, które zostały kupione pod wpływem chwili i raczej nie dostaną drugiej szansy. To co dla nas jest kompletnie nieprzydatne, dla kogoś innego może być brakującym elementem do wymarzonego outfitu. SWAP to nie tylko dobry sposób na wymianę garderoby, ale i na dobrą zabawę. Spotkania mają najróżniejszy charakter – od nieformalnych spotkań przyjaciółek przy kawie do dużych zorganizowanych akcji, które najczęściej odbywają się w kawiarniach czy pubach. Uwielbiam tego typu imprezy z kilku prostych powodów: przede wszystkim spotykam ciekawych ludzi i nawiązuję nowe znajomości, wracam z nowymi rzeczami i… piję małą białą kawę, co sprawia mi dużą przyjemność przy oglądaniu ubrań 🙂

IMG_1711 (1)

Ostatni SWAP odbył się 23 marca w „Barbarze” w samym sercu wrocławskiego rynku. Jak zawsze było sporo osób zafiksowanych na tle mody 🙂 nie brakowało fajnych ubrań, pozytywnej energii, uśmiechu i po prostu dobrej zabawy.

IMG_1701

IMG_1706

IMG_1724Polecam Wam takie eventy – następny SWAP już w kwietniu. Zróbcie porządki w szafach, spakujcie niepotrzebne rzeczy i dołączcie do nas na kolejnym SWAP party już 19 kwietnia o godz. 18:00. Będziemy czekać w „Barbarze”.

Do z, Kat.